Fantasy-World

Lumea imaginatiei tale

Ultimele subiecte

» ID`uri
Vin Aug 20, 2010 4:30 pm Scris de LiOnX

» Sa ne cunoastem
Vin Aug 20, 2010 4:15 pm Scris de LiOnX

» Cine ai fost intr'o viata anterioara?
Lun Iul 05, 2010 10:42 pm Scris de dark angel

» Poti prezice viitorul?
Lun Iul 05, 2010 10:35 pm Scris de dark angel

» Cu ce baiat din Twilight te potrivesti?
Lun Iul 05, 2010 10:30 pm Scris de dark angel

» Poezii.
Vin Iun 25, 2010 1:08 am Scris de LiOnX

» Ce spune scrisul tau despre tine?
Vin Iun 25, 2010 12:29 am Scris de LiOnX

» Alb / Negru
Joi Iun 24, 2010 12:42 am Scris de LiOnX

» Ce melodie asculti acum?
Joi Iun 24, 2010 12:35 am Scris de LiOnX

Navigare

Top postatori

Bia (143)

adikady (43)

The Role Model (41)

Yuuki Kurosu (24)

zero kiryu (23)

zalmoxis (18)

Sandra (17)

Mm<3 D.Love (14)

Aikad (13)

Twilight.Drug (11)

Parteneri

forum gratuit

Regulament Fan-Fiction

Distribuiţi

Bia
    Admin
    Admin

Numarul mesajelor : 143
    Data de inscriere : 03/07/2009
    Varsta : 25
    Localizare : Alba Iulia

Regulament Fan-Fiction

Mesaj Scris de Bia la data de Vin Iul 03, 2009 4:54 pm

Exclamation Pentru a posta un fan-fic ai nevoie de acordul administratorului (imi trimiti un PM cu prima parte);
    Exclamation Autorul va posta continuarile cel putin o data pe saptamana. Daca intervalul la care nu s-a mai postat o continuare depaseste 2 saptamani, ficul va fi trimis la arhiva de unde il puteti recupera cu ajutorul unui admin/moderator.
    Exclamation Fan-ficurile nu vor contine limbaj de chat.
    Exclamation Pentru a nu fi fan-ficuri fara cititori, numarul maxim care se agreeaza este 20, numarul crescand in functie de useri, fic`uri inscrise si cititori.
    Exclamation Orice user are voie de a avea maxim 3 ficuri simultan.
    Exclamation Userii sunt rugati sa treaca la semnatura atat ficurile pe care le urmaresc, cat si ficurile pe care le scriu.
    Exclamation Fan-ficurile nu vor contine emoticon-uri.
    Exclamation Pentru fiecare fan-fic deschis trebuie citite si comentate alte 2 fan-fic`uri.
    Exclamation Nu lasati comm gen "tare", "next" etc. Daca cititi intr-adevar ficul, spunet-va pararea in cateva cuvinte.
    Exclamation Ficurile terminate le veti gasi la Arhiva fan-fic`uri terminate.
    Exclamation Fan-fic`urile neterminate le veti gasi la Arhiva fan fic`uri neterminate , de unde le puteti scoate cu ajutorul administratorului sau al unui moderator.
    Exclamation Daca unul dintre fic`urile voastre ajunge la "Arhiva fan-fic`uri neterminate", nu mai puteti deschide altul decat dupa ce primul este terminat.
    Exclamation Cand deschideti un topic pentru fan ficuri prima parte este obligatoriu sa o postati.
    Exclamation Daca ceva nu e clar sau nu convine, intrati la "Discutii despre regulament", sectiunea Intrebari,nelamuriri.

Acum este: Mar Iul 25, 2017 12:45 am