Fantasy-World

Lumea imaginatiei tale

Ultimele subiecte

» ID`uri
Vin Aug 20, 2010 4:30 pm Scris de LiOnX

» Sa ne cunoastem
Vin Aug 20, 2010 4:15 pm Scris de LiOnX

» Cine ai fost intr'o viata anterioara?
Lun Iul 05, 2010 10:42 pm Scris de dark angel

» Poti prezice viitorul?
Lun Iul 05, 2010 10:35 pm Scris de dark angel

» Cu ce baiat din Twilight te potrivesti?
Lun Iul 05, 2010 10:30 pm Scris de dark angel

» Poezii.
Vin Iun 25, 2010 1:08 am Scris de LiOnX

» Ce spune scrisul tau despre tine?
Vin Iun 25, 2010 12:29 am Scris de LiOnX

» Alb / Negru
Joi Iun 24, 2010 12:42 am Scris de LiOnX

» Ce melodie asculti acum?
Joi Iun 24, 2010 12:35 am Scris de LiOnX

Navigare

Top postatori

Bia (143)

adikady (43)

The Role Model (41)

Yuuki Kurosu (24)

zero kiryu (23)

zalmoxis (18)

Sandra (17)

Mm<3 D.Love (14)

Aikad (13)

Twilight.Drug (11)

Parteneri

forum gratuit

Regulament general

Distribuiti

Bia
    Admin
    Admin

Numarul mesajelor : 143
    Data de inscriere : 03/07/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Alba Iulia

Regulament general

Mesaj Scris de Bia la data de Vin Iul 03, 2009 5:29 am

Exclamation Fara certuri pe forum, implicit fara injurii adresate intre useri; aceste probleme se pot rezolva in privat.
    Exclamation Fara off-topic.
    Exclamation Fara raspunsuri lacunare, gen "lol", "ok", "super" sau cu emoticonuri; incercati sa fiti cat mai la subiect.
    Exclamation Fara abuz de emoticonuri.
    Exclamation Fara raspunsuri consecutive; daca aveti ceva de adaugat si ati uitat, exista butonul "Edit", ori daca expira functia asteptati pe cineva sa posteze si apoi scrieti cel de-al doilea mesaj.Dublu post este acceptat dupa 72 de ore de la mesajul dumneavoastra anerior.
    Exclamation Fara clone (mai multi utilizatori/persoana); in cazul pierderii parolei folositi functia "Forgot my password", iar in cazuri extreme contactati administratorul.
    Exclamation Daca vreti sa deschideti un subiect nou, dati la Cautare pentru a vedea daca nu s-a mai vorbit despre acel lucru.
    Exclamation Fara semnaturi care sa deformeze pagina
    Exclamation Nu aveti voie sa scrieti cu rosu. Culoarea este folosita doar de admin sau moderatori in cazul nerespectarii regulamentului
    Exclamation Se admit link-urile exterioare
    Exclamation Inainte de a posta, userii noi sunt rugati sa treaca pe la sectiunea Despre noi pentru a ne cunoaste mai bine.
    Exclamation Daca nu convine ceva sau aveti nelamuriri, accesati "Discutii despre regulament", sectiunea Intrebari, nelamuriri
    Exclamation Daca orice altceva (in afara de regulament) va este inclar, intrati la Intrebari
    Exclamation Cei care vor incalca regulamentul, cat si cei sanctionati, vor fi anuntati la sectiunea Avertizari,bann, mentionandu-se regula incalcata.
    Exclamation Nu se va scrie cu rosu pe forum. Aceasta culoare este folosita doar de catre administrator si moderatori, pentru atentionarea incalcarii regulamentului

Acum este: Joi Mar 30, 2017 8:32 pm